Lucyvo

Voorbeeldbestanden bij dit artikel:
  • overzichtsbestand Lucyvo
  • Noot: bestanden uit het verleden zijn opvraagbaar bij mij per e-mail.

    Lidgeld

    Het voetbalseizoen 2019-2020 is ondertussen van start gegaan. Het lidgeld bedraagt zoals de vorige seizoenen 75 €.
    Gelieve dit zo spoedig mogelijk te betalen:

    • overschrijving op de clubrekening BE70 7512 0605 5625 (zichtrekening)
    • overschrijving op de clubrekening BE29 7554 7576 6764 (spaarrekening)
    • cash betalen (een overschrijving is wel handiger)

    Uitslagen

    DatumSpeeldagMatchen van speeldag 19Uitslag
    9/2/2019Ludwina - Team Pouvri1-5
    9/2/2019Vosberg - Elzestraat1-2
    23/2/2019Lucyvo - Boerenbond
    23/2/2019VFL Malines - Blaasveld
    23/2/2019Jolika - Union Malinese
    23/2/2019Lier United - Goka

    Vooruitblik

    DatumSpeeldagMatchen van speeldag 20Uitslag / Plaatsen
    16/2/2020Blaasveld - Lucyvonr. 9 - nr. 12
    16/2/2020Elzestraat - Jolikanr. 1 - nr. 7
    16/2/2020Goka - Vosbergnr. 4 - nr. 6
    16/2/2020Union Malinese - Team Pouvrinr. 5 - nr. 3
    16/2/2020VFL Malines - Ludwinanr. 2 - nr. 13
    16/2/2020Boerenbond - Hombeeknr. 8 - nr. 11

    Head-to-head

    JaarUit het verleden...Uitslag

    Stand

    (legende)
    PloegPMWVG+-SVPlaatste 5
    1.Elzestraat4918+16119017+735     
    2.VFL Malines3816-12225434+2010     
    Team Pouvri3818+12428838+5016     
    4.Goka29179624632+1422     
    5.Union Malinese27178634941+824     
    6.Vosberg2418+6663736+130     
    7.Jolika23177824851-328     
    8.Boerenbond2016-6823846-828     
    Blaasveld2016-6823848-1028     
    10.Lier United19175843342-932     
    11.Hombeek141741124366-2337     
    12.Lucyvo1116-31121845-2737     
    13.Ludwina317116016102-8648     

    Topschutters

    Top-5Goals
    Van de Vondel Rob4
    Beirinckx Wout2
    De Groof Steven2
    Tielens Gino2
    Vermeylen Jason2

    Man van de match

    Match tegen GokaPuntenSeizoenstotaalPuntenMatchenWeekoverwinningenAantalMatchen
    1Van de Vondel Rob121Van de Vondel Rob130(16)81Van de Vondel Rob3(16)
    2Vermeylen Jason122Langenaeker Maarten129(16)82Langenaeker Maarten3(16)
    3Elst Pieter103Celis Ive123(13)93Tielemans Tom2(8)
    4Beirinckx Sven94Elst Pieter91(12)84Tielens Gino2(8)
    5Beirinckx Wout85Coolsaet Joy80(14)65Celis Ive1(13)
    6Coolsaet Joy86Beirinckx Wout67(16)46Elst Pieter1(12)
    7Celis Ive67Tielemans Tom61(8)87Coolsaet Joy1(14)
    8Lenaerts Jordy68De Groof Steven56(12)58Beirinckx Sven1(7)
    9Tielemans Tom69Lenaerts Jordy48(12)49Beirinckx Geert1()
    10De Groof Steven310Wouters Wim45(7)610Van Gehuchten Vincent1(2)
    11De Swert Erlend211Beirinckx Sven44(7)6
    12Gielis Wim112De Swert Erlend43(13)3
    13Langenaeker Maarten113Tielens Gino41(8)5
    14Verdickt Stijn114Vermeylen Jason37(7)5
    15Verdickt Stijn35(13)3
    16De Clerck Tom28(6)5
    17Gielis Wim22(13)2
    18Beirinckx Geert22()0
    19Beirinckx Jurgen21(14)2
    20Van Gehuchten Vincent14(2)7
    21De Groof Maarten10(2)5
    22Deckers Nino3(1)3

    Kalender

    DatumSpeeldagKalenderUitslag
    8/9/192Union Malinese - Lucyvo2-0
    15/9/193Lucyvo - Elzestraat2-4
    22/9/194Goka - Lucyvo4-1
    6/10/196Boerenbond - Lucyvo2-0
    13/10/197Lucyvo - Blaasveld2-4
    20/10/198VFL Malines - Lucyvo3-3
    27/10/199Ludwina - Lucyvo0-3
    3/11/1910Lucyvo - Hombeek2-1
    10/11/1911Lier United - Lucyvo0-1
    17/11/1912Lucyvo - Vosberg0-1
    24/11/1913Jolika - Lucyvo7-1
    1/12/1914Team Pouvri - Lucyvo4-0
    8/12/191Lucyvo - Team Pouvri0-4
    12/1/2015Lucyvo - Union Malinese2-2
    19/1/2016Elzestraat - Lucyvo5-0
    26/1/2017Lucyvo - Goka1-2
    16/2/2020Blaasveld - Lucyvo
    23/2/2019Lucyvo - Boerenbond
    1/3/2021Lucyvo - VFL Malines
    8/3/2022Lucyvo - Ludwina
    15/3/2023Hombeek - Lucyvo
    22/3/2024Lucyvo - Lier United
    29/3/2025Vosberg - Lucyvo
    5/4/2026Lucyvo - Jolika

    Bekertornooi

    RondeDatumUurMatchUitslag
    Ronde 1

    Uitslagen

    BlaasveldBoerenbondElzestraatGokaHombeekJolikaLier UnitedLucyvoLudwinaTeam PouvriUnion MalineseVFL MalinesVosberg
    Blaasveld2-02-111-13-37-02-65-10-1
    Boerenbond3-23-27-44-42-02-32-10-1
    Elzestraat*5-0*5-02-04-20-25-014-05-08-23-0
    Goka4-53-12-21-63-14-13-20-1
    Hombeek6-31-80-74-23-54-13-5
    Jolika4-20-23-02-27-12-10-5*1-1
    Lier United5-01-53-20-14-33-51-11-21-1
    Lucyvo2-42-41-22-10-42-20-1
    Ludwina0-22-60-21-71-60-31-51-61-8
    Team Pouvri5-23-46-3*5-0*5-04-016-29-12-45-5
    Union Malinese2-12-57-16-33-02-07-03-42-2
    VFL Malines5-22-23-14-18-33-34-14-1
    Vosberg1-11-20-73-22-32-0*5-02-21-2

    Homepage

    Rubriek onderdelen

    Over Wim

    Wim Gielis is Business Intelligence consultant en Excel expert

    Andere links