Lucyvo

Voorbeeldbestanden bij dit artikel:
  • overzichtsbestand Lucyvo
  • Lidgeld

    Het voetbalseizoen 2023-2024 is ondertussen van start gegaan. Het lidgeld bedraagt 75 €.
    Gelieve dit zo spoedig mogelijk te betalen:

    • overschrijving op de clubrekening BE70 7512 0605 5625 (zichtrekening)
    • overschrijving op de clubrekening BE29 7554 7576 6764 (spaarrekening)
    • cash betalen (een overschrijving is wel handiger)

    Uitslagen

    DatumSpeeldagMatchen van speeldag 20Uitslag
    25/2/2420Hombeek - Goka4-1
    25/2/2420Lucyvo - Boerenbond2-7
    25/2/2420Paradeske - Bariton
    25/2/2420Pouma United - Racing Emblem2-2
    25/2/2420De Vrede - Antverpia 985-0

    Vooruitblik

    DatumSpeeldagMatchen van speeldag 21Uitslag / Plaatsen
    3/3/2421Antverpia 98 - Hombeeknr. 5 - nr. 4
    3/3/2421Bariton - De Vredenr. 8 - nr. 6
    3/3/2421Goka - Hojenr. 7 - nr. 1
    3/3/2421Jolika - Pouma Unitednr. 12 - nr. 2
    3/3/2421Racing Emblem - Paradeskenr. 11 - nr. 10

    Head-to-head

    JaarUit het verleden... (1x)Uitslag
    Geen wedstrijden voor LUCYVO

    Stand

    (legende)
    PloegPMWVG+-SVPlaatste 5
    1.Hoje461715115722+355     
    2.Pouma United361711335537+1815     
    3.Boerenbond30179534631+1521     
    4.Hombeek28179714442+223     
    5.Antverpia 982516-8714640+623     
    6.De Vrede22176744342+129     
    7.Goka21176833736+130     
    8.Bariton2016-6824040028     
    9.Lucyvo1818+51034567-2236     
    10.Paradeske1716-5923354-2131     
    11.Racing Emblem1616-4842934-532     
    12.Jolika616-11231343-3042     

    Topschutters

    Top-5Goals
    Stijn Hofmans12
    Glenn De Vinster11
    Maarten De Groof6
    Jason Vermeylen6
    Steven De Groof4

    Assistenkoning

    Top-5Assists
    Stijn Hofmans11
    Steven De Groof5
    Glenn De Vinster5
    Stijn Verdickt4
    Ive Celis3

    Man van de match

    Match tegen Boerenbond (T)Punten -
    áGEWOGEN
    Punten -
    áONGEWOGEN
    SeizoenstotaalPunten -
    áGEWOGEN
    Punten -
    áONGEWOGEN
    Matchen
    1.Glenn De Vinster15131.Stijn Hofmans188150(15)
    2.Pieter Elst13112.Maarten De Groof183141(15)
    3.Ka´n Verlooy13113.Ka´n Verlooy152115(14)
    4.Ive Celis12104.Glenn De Vinster146109(10)
    5.Bernd Gielis12105.Steven De Groof144106(16)
    6.Steven De Groof876.Maarten Langenaeker132106(15)
    7.Stijn Hofmans877.Ive Celis130103(12)
    8.Maarten Langenaeker768.Rob Van de Vondel10377(11)
    9.Wout Beirinckx659.Bernd Gielis9673(12)
    10.Dieter Van Dessel5410.Wout Beirinckx8966(15)
    11.Rob Van de Vondel1111.Dieter Van Dessel8865(15)
    12.Jason Vermeylen7862(6)
    13.Pieter Elst7759(11)
    14.Joy Coolsaet7051(14)
    15.Stijn Verdickt4432(11)
    16.Jordy Lenaerts2517(7)
    17.Wim Gielis2115(14)
    18.Dieuwer Boes1814(10)
    19.Erlend De Swert1411(9)
    20.Siebe Stevens11(1)
    21.Jurgen Beirinckx11(1)
    22.Geert Beirinckx11(0)

    Man van de match - op het podium !

    WeekoverwinningenAantalMatchenPodiumplaatsenGoudZilverBronsTotaalGoud = 3
    áZilver = 2
    áBrons = 1
    1.Glenn De Vinster5(10)1.Glenn De Vinster510617
    2.Stijn Hofmans3(15)2.Maarten De Groof234916
    3.Ive Celis3(12)3.Stijn Hofmans321614
    4.Maarten De Groof2(15)4.Ive Celis311512
    5.Steven De Groof2(16)5.Steven De Groof213611
    6.Jason Vermeylen2(6)6.Ka´n Verlooy132611
    7.Ka´n Verlooy1(14)7.Jason Vermeylen21149
    8.Maarten Langenaeker1(15)8.Maarten Langenaeker11247
    9.Wout Beirinckx1(15)9.Joy Coolsaet11136
    10.Joy Coolsaet1(14)10.Pieter Elst03036
    11.Wout Beirinckx10124
    12.Rob Van de Vondel01123
    13.Bernd Gielis00333
    14.Jordy Lenaerts01012
    15.Dieter Van Dessel00222
    16.Stijn Verdickt00222

    Kalender

    DatumSpeeldagKalenderUitslag
    3/9/231Pouma United - Lucyvo3-2
    10/9/232Lucyvo - Paradeske3-6
    17/9/233De Vrede - Lucyvo4-1
    24/9/234Lucyvo - Bariton2-1
    1/10/235Racing Emblem - Lucyvo3-3
    8/10/236Lucyvo - Jolika4-0
    15/10/237Boerenbond - Lucyvo3-0
    29/10/239Goka - Lucyvo4-2
    5/11/2310Lucyvo - Hombeek2-1
    12/11/2311Hoje - Lucyvo3-2
    19/11/2312Antverpia 98 - Lucyvo5-5
    3/12/2314Lucyvo - Pouma United4-4
    14/1/2415Paradeske - Lucyvo4-1
    28/1/2417Bariton - Lucyvo8-1
    4/2/2418Lucyvo - Racing Emblem3-5
    11/2/2416Lucyvo - De Vrede6-5
    18/2/2419Jolika - Lucyvo1-2
    25/2/2420Lucyvo - Boerenbond2-7
    10/3/2422Lucyvo - Goka
    17/3/2423Hombeek - Lucyvo
    24/3/2424Lucyvo - Hoje
    7/4/2425Lucyvo - Antverpia 98

    Bekertornooi

    RondeDatumUurMatchUitslag
    Ronde 1

    Uitslagen

    Antverpia 98BaritonBoerenbondGokaHojeHombeekJolikaLucyvoParadeskePouma UnitedRacing EmblemDe Vrede
    Antverpia 984-10-35-25-55-22-30-44-3
    Bariton2-03-07-08-1*5-03-20-3
    Boerenbond4-17-04-03-42-21-03-00-32-13-2
    Goka0-12-22-24-03-14-22-56-13-2
    Hoje3-04-14-11-06-03-23-17-33-14-4
    Hombeek4-13-15-14-10-74-18-21-25-1
    Jolika0-5*4-41-10-5*0-10-11-23-1
    Lucyvo2-12-72-14-03-64-43-56-5
    Paradeske0-54-23-21-34-10-64-22-2
    Pouma United1-86-13-12-03-23-22-2*5-0
    Racing Emblem1-10-11-31-13-32-30-1
    De Vrede5-02-12-36-22-14-11-11-1

    Homepage

    Rubriek onderdelen

    Over Wim

    Wim Gielis is Business Intelligence consultant en Excel expert

    Andere links