Lucyvo

Voorbeeldbestanden bij dit artikel:
  • overzichtsbestand Lucyvo
  • Noot: bestanden uit het verleden zijn opvraagbaar bij mij per e-mail.

    Lidgeld

    Het voetbalseizoen 2017-2018 is ondertussen van start gegaan. Het lidgeld bedraagt zoals de vorige seizoenen 75 €.
    Gelieve dit zo spoedig mogelijk te betalen:

    • overschrijving op de clubrekening BE70 7512 0605 5625 (zichtrekening)
    • overschrijving op de clubrekening BE29 7554 7576 6764 (spaarrekening)
    • cash betalen (een overschrijving is wel handiger)

    Uitslagen

    DatumSpeeldagMatchen van speeldag 19Uitslag
    14/1/1819Alberta Schilde - Wavria1-5
    14/1/1819Familia-Academia - St. Michiel
    14/1/1819Goka - VC Mortsel OG1-3
    14/1/1819Hoekske - Socio3-2
    14/1/1819Lucyvo - Jokers9-0
    14/1/1819Seamen's Chile - Reds United*5-0

    Vooruitblik

    DatumSpeeldagMatchen van speeldag 20Uitslag / Plaatsen
    21/1/1820De Zwaluwen - Hoekskenr. 9 - nr. 5
    21/1/1820Goka - Reds Unitednr. 7 - nr. 12
    21/1/1820Socio - Alberta Schildenr. 11 - nr. 10
    21/1/1820St. Michiel - Seamen's Chilenr. 8 - nr. 4
    21/1/1820VC Mortsel OG - Lucyvonr. 3 - nr. 6
    21/1/1820Wavria - Familia-Academianr. 2 - nr. 1

    Head-to-head

    JaarUit het verleden...Uitslag

    Stand

    (legende)
    PloegPMWVG+-SVPlaatste 5
    1.Familia-Academia4015-13117719+585     
    2.Wavria3917+13406731+3612     
    3.VC Mortsel OG371612317218+5411     
    4.Seamen's Chile331611509034+5615     
    5.Hoekske321610425436+1816     
    6.LUCYVO2415-8704731+1621     
    7.Goka2215-6545043+723     
    8.St. Michiel1915-6813556-2126     
    9.De Zwaluwen161651015069-1932     
    10.Alberta Schilde1415-4923660-2431     
    11.Socio121631034668-2236     
    12.Reds United101631214073-3338     
    13.Jokers016016015141-12648     

    Topschutters

    Top-5Goals
    Vincent Van Gehuchten9
    Van de Vondel Rob6
    De Groof Maarten4
    Ducheyne Bart4
    Vermeylen Jason3

    Man van de match

    Match tegen JokersPuntenSeizoenstotaalPuntenMatchenWeekoverwinningenAantalMatchen
    1Van de Vondel Rob112(15)71Vincent Van Gehuchten3(13)
    2Bertels Nicholas100(11)92Van de Vondel Rob2(15)
    3De Clerck Tom94(14)73Bertels Nicholas1(11)
    4Vincent Van Gehuchten91(13)74De Clerck Tom1(14)
    5De Groof Maarten77(14)65De Groof Maarten1(14)
    6Vermeylen Jason75(15)56Vermeylen Jason1(15)
    7Verdickt Stijn66(15)47Verdickt Stijn1(15)
    8Langenaeker Maarten64(13)58Langenaeker Maarten1(13)
    9Wouters Wim61(10)69Wouters Wim1(10)
    10Beirinckx Jurgen55(15)410Op De Beeck Maarten1(5)
    11Elst Pieter55(9)611Ducheyne Bart1(3)
    12Op De Beeck Maarten39(5)8
    13Gielis Wim31(15)2
    14Beirinckx Sven30(4)8
    15Celis Ive27(6)5
    16De Swert Erlend17(8)2
    17De Groof Steven15(3)5
    18Ducheyne Bart12(3)4
    19Coolsaet Joy7(4)2
    20Geeraerts Koen3(1)3
    21Beirinckx Geert2()0

    Kalender

    DatumSpeeldagKalenderUitslag
    3/9/171Lucyvo - Seamen's Chile2-5
    17/9/173Jokers - Lucyvo0-8
    24/9/174Lucyvo - VC Mortsel OG2-1
    1/10/175Reds United - Lucyvo4-2
    8/10/176Lucyvo - St. Michiel2-1
    15/10/177Wavria - Lucyvo4-2
    22/10/178Lucyvo - Socio*5-0
    29/10/179Goka - Lucyvo3-1
    1/11/1710Seamen's Chile - Lucyvo2-1
    5/11/1711Lucyvo - Hoekske3-0
    12/11/1712De Zwaluwen - Lucyvo1-3
    19/11/1713Lucyvo - Familia-Academia1-3
    26/11/1714Alberta Schilde - Lucyvo0-5
    3/12/1715Lucyvo - Wavria1-7
    14/1/1819Lucyvo - Jokers9-0
    21/1/1820VC Mortsel OG - Lucyvo
    25/1/1816Lucyvo - Goka
    28/1/1821Lucyvo - Reds United
    4/2/1822St. Michiel - Lucyvo
    11/2/1817Familia-Academia - Lucyvo
    18/2/1823Socio - Lucyvo
    25/2/1824Lucyvo - De Zwaluwen
    4/3/1825Hoekske - Lucyvo
    11/3/1826Lucyvo - Alberta Schilde

    Bekertornooi

    RondeDatumUurMatchUitslag
    Ronde 1

    Uitslagen

    Alberta SchildeDe ZwaluwenFamilia-AcademiaGokaHoekskeJokersLUCYVOReds UnitedSeamen's ChileSocioSt. MichielVC Mortsel OGWavria
    Alberta Schilde2-40-55-34-13-34-21-41-5
    De Zwaluwen6-41-30-124-23-60-5*3-5
    Familia-Academia*5-03-1*5-04-1*5-011-21-05-1
    Goka3-34-4*10-03-13-52-01-36-3
    Hoekske6-12-27-15-2*5-03-22-1*5-0
    Jokers3-71-133-102-70-80-101-40-7
    LUCYVO1-33-09-02-5*5-02-12-11-7
    Reds United4-10-53-53-44-23-92-32-5
    Seamen's Chile3-24-11-320-02-1*5-05-611-16-1
    Socio4-52-94-47-310-22-21-5
    St. Michiel3-12-62-80-04-16-23-2
    VC Mortsel OG*10-03-13-312-0*5-04-18-08-0
    Wavria3-1*5-04-14-23-05-15-00-2

    Homepage

    Rubriek onderdelen

    Over Wim

    Wim Gielis is Business Intelligence consultant en Excel expert

    Andere links