Lucyvo

Voorbeeldbestanden bij dit artikel:
  • overzichtsbestand Lucyvo
  • Noot: bestanden uit het verleden zijn opvraagbaar bij mij per e-mail.

    Lidgeld

    Het voetbalseizoen 2018-2019 is ondertussen van start gegaan. Het lidgeld bedraagt zoals de vorige seizoenen 75 €.
    Gelieve dit zo spoedig mogelijk te betalen:

    • overschrijving op de clubrekening BE70 7512 0605 5625 (zichtrekening)
    • overschrijving op de clubrekening BE29 7554 7576 6764 (spaarrekening)
    • cash betalen (een overschrijving is wel handiger)

    Uitslagen

    DatumSpeeldagMatchen van speeldag 24Uitslag
    24/3/1924Boterwaag - De Knuddeboys
    24/3/1924Lucyvo - Dynamica
    24/3/1924Team Pouvri - Familia-Academia
    24/3/1924Wavria - St. Michiel
    24/3/1924Martinus Oost - Albatros
    24/3/1924Union Malinese - KFC Broechem B

    Vooruitblik

    DatumSpeeldagMatchen van speeldag 25Uitslag / Plaatsen
    31/3/1925Albatros - Boterwaagnr. 2 - nr. 3
    31/3/1925Dynamica - Team Pouvrinr. 12 - nr. 8
    31/3/1925St. Michiel - Gokanr. 13 - nr. 9
    31/3/1925Wavria - Familia-Academianr. 10 - nr. 4
    31/3/1925De Knuddeboys - KFC Broechem Bnr. 5 - nr. 1
    31/3/1925Martinus Oost - Lucyvonr. 7 - nr. 11

    Head-to-head

    JaarUit het verleden...Uitslag

    Stand

    (legende)
    PloegPMWVG+-SVPlaatste 5
    1.KFC Broechem B6624222011431+836     
    2.Albatros542417438953+3618     
    3.Boterwaag502416626428+3622     
    4.Familia-Academia422413837155+1630     
    5.De Knuddeboys412413927152+1931     
    6.Union Malinese3723-11847055+1532     
    7.Martinus Oost3224101225563-840     
    Team Pouvri322491055352+140     
    9.Goka292481155860-243     
    10.Wavria2423-71334769-2245     
    11.Lucyvo232471523764-2749     
    12.Dynamica182461804297-5554     
    13.St. Michiel124023129121-9271     

    Topschutters

    Top-5Goals
    Van de Vondel Rob5
    Tielemans Tom4
    De Groof Steven3
    Deckers Nino3
    Gielis Wim3

    Man van de match

    Match tegen WavriaPuntenSeizoenstotaalPuntenMatchenWeekoverwinningenAantalMatchen
    1Deckers Nino131Celis Ive184(20)91Langenaeker Maarten4(17)
    2Celis Ive122Langenaeker Maarten133(17)82Celis Ive3(20)
    3Van de Vondel Rob83Deckers Nino127(14)93Deckers Nino2(14)
    4Coolsaet Joy74De Clerck Tom125(21)64Wouters Wim2(16)
    5Elst Pieter75Wouters Wim122(16)85Tielemans Tom2(11)
    6De Groof Maarten66De Groof Steven117(19)66De Clerck Tom1(21)
    7Verdickt Stijn67Vermeylen Jason104(19)57De Groof Steven1(19)
    8Beirinckx Sven58Tielemans Tom86(11)88Vermeylen Jason1(19)
    9Vermeylen Jason49Elst Pieter82(18)59Coolsaet Joy1(16)
    10Lenaerts Jordy310Beirinckx Sven78(21)410Van de Vondel Rob1(9)
    11De Clerck Tom211Verdickt Stijn74(22)311De Groof Maarten1(11)
    12De Groof Steven212De Swert Erlend71(20)412Lenaerts Jordy1(22)
    13Gielis Wim213Coolsaet Joy58(16)413Op De Beeck Maarten1(2)
    14Wouters Wim214Van de Vondel Rob50(9)6
    15Tielemans Tom115De Groof Maarten47(11)4
    16Lenaerts Jordy46(22)2
    17Gielis Wim42(20)2
    18Beirinckx Jurgen31(19)2
    19Lyen Kevin26(3)9
    20Op De Beeck Maarten22(2)11
    21Bertels Nicholas12(6)2
    22Van Looveren Thomas12(7)2
    23Beirinckx Geert4()0
    24Van Gehuchten Vincent1(2)1

    Kalender

    DatumSpeeldagKalenderUitslag
    9/9/182Lucyvo - De Knuddeboys1-2
    16/9/183Lucyvo - Familia-Academia1-3
    23/9/184KFC Broechem B - Lucyvo7-1
    30/9/185Lucyvo - Union Malinese1-4
    7/10/186Team Pouvri - Lucyvo3-0
    14/10/187Lucyvo - Boterwaag0-2
    21/10/188Goka - Lucyvo3-2
    28/10/189Wavria - Lucyvo6-0
    4/11/1810Lucyvo - Martinus Oost2-0
    11/11/1811St. Michiel - Lucyvo1-3
    18/11/1812Lucyvo - Albatros1-3
    25/11/1813Dynamica - Lucyvo1-2
    2/12/1814De Knuddeboys - Lucyvo2-1
    13/1/1915Familia-Academia - Lucyvo5-1
    20/1/1916Lucyvo - KFC Broechem B1-6
    26/1/1917Union Malinese - Lucyvo1-0
    3/2/1918Lucyvo - Team Pouvri1-0
    10/2/1919Boterwaag - Lucyvo3-0
    17/2/1920Lucyvo - Goka2-0
    24/2/1921Lucyvo - Wavria3-3
    10/3/1922Lucyvo - St. Michiel8-2
    17/3/1923Albatros - Lucyvo4-2
    24/3/1924Lucyvo - Dynamica1-0
    31/3/1925Martinus Oost - Lucyvo3-3

    Bekertornooi

    RondeDatumUurMatchUitslag
    Ronde 1

    Uitslagen

    AlbatrosBoterwaagDe KnuddeboysDynamicaFamilia-AcademiaGokaKFC Broechem BLucyvoMartinus OostSt. MichielTeam PouvriUnion MalineseWavria
    Albatros3-13-19-17-32-20-34-22-3*5-01-16-23-1
    Boterwaag6-11-05-14-12-32-33-02-03-04-14-12-0
    De Knuddeboys2-42-26-13-56-22-62-11-28-24-13-3*5-0
    Dynamica1-30-62-32-72-40-41-24-33-12-13-1*5-0
    Familia-Academia0-53-02-34-03-11-35-12-04-01-65-24-4
    Goka6-71-10-5*4-11-13-23-26-04-21-22-21-2
    KFC Broechem B3-42-15-06-23-23-17-15-011-08-12-0*5-0
    Lucyvo1-30-21-21-01-32-01-62-08-21-01-43-3
    Martinus Oost3-30-5*3-25-00-53-12-63-35-23-20-1*5-0
    St. Michiel2-40-21-54-80-21-71-91-31-61-21-51-4
    Team Pouvri2-45-10-13-11-32-24-63-02-11-12-25-0
    Union Malinese6-20-22-49-15-25-22-31-05-46-32-2
    Wavria1-41-33-16-13-32-11-36-01-46-22-41-4

    Homepage

    Rubriek onderdelen

    Over Wim

    Wim Gielis is Business Intelligence consultant en Excel expert

    Andere links