BOTS

Voorbeeldbestanden bij dit artikel:
  • overzichtsbestand BOTS
  • Noot: bestanden uit het verleden zijn opvraagbaar bij mij per e-mail.

    Uitslagen

    DatumSpeeldagMatchen van speeldag 29Uitslag
    18/3/1629ORL United - BOTS4-15
    25/3/1629Apollonia - Le Future

    Vooruitblik

    DatumSpeeldagMatchen van speeldag 30Uitslag / Plaatsen
    #N/A

    Head-to-head

    JaarHead-to-headUitslag
    Geen wedstrijden voor BOTS

    Stand

    (legende)
    PloegPMWVG+-SVPlaatste 5
    1.Bots3416+++11418955+3414     
    2.Apollonia331311207440+346     
    3.Le Future25138415840+1814     
    De Boerekes2514+8517751+2617     
    5.Whitecaps19136615351+220     
    6.Figaro Boys1814+5635878-2024     
    7.t Oud Lier13134815067-1726     
    8.ORL United915++31204678-3236     
    9.ZVC De Kroon815++21125095-4537     

    Topschutters

    Top-5Goals
    Steven De Groof13
    Sven Kegelaers12
    Joy Coolsaet11
    Rob Van De Vondel11
    Steven Baeck10

    Kalender

    DatumSpeeldagKalenderUitslag
    16/9/152BOTS - t Oud Lier6-2
    25/9/153Apollonia - BOTS5-6
    30/9/154Figaro Boys - BOTS1-7
    14/10/156BOTS - Le Future4-3
    26/10/158BOTS - ORL United2-1
    6/11/159Whitecaps - BOTS3-1
    16/11/1511De Boerekes - BOTS6-4
    2/12/1513BOTS - ZVC De Kroon11-1
    21/12/1517BOTS - De Boerekes6-3
    11/1/1619BOTS - Figaro Boys4-4
    27/1/1621Le Future - BOTS8-4
    10/2/1623ZVC De Kroon - BOTS4-5
    26/2/1625BOTS - Whitecaps3-2
    2/3/1626t Oud Lier - BOTS3-9
    9/3/1627BOTS - Apollonia2-5
    18/3/1629ORL United - BOTS4-15

    Bekertornooi

    DatumSpeeldagKalenderUitslag
    16/9/152BOTS - t Oud Lier6-2
    25/9/153Apollonia - BOTS5-6
    30/9/154Figaro Boys - BOTS1-7
    14/10/156BOTS - Le Future4-3
    26/10/158BOTS - ORL United2-1
    6/11/159Whitecaps - BOTS3-1
    16/11/1511De Boerekes - BOTS6-4
    2/12/1513BOTS - ZVC De Kroon11-1
    21/12/1517BOTS - De Boerekes6-3
    11/1/1619BOTS - Figaro Boys4-4
    27/1/1621Le Future - BOTS8-4
    10/2/1623ZVC De Kroon - BOTS4-5
    26/2/1625BOTS - Whitecaps3-2
    2/3/1626t Oud Lier - BOTS3-9
    9/3/1627BOTS - Apollonia2-5
    18/3/1629ORL United - BOTS4-15

    BOTS - De Kolvenier 5-7 (n 7, ma 16-11-'09 - 20u)


    Interactief

    Homepage

    Rubriek onderdelen

    Over Wim

    Wim Gielis is Business Intelligence consultant en Excel expert

    Andere links